konsultacje

Konsultacje marketingowe

Konsultacje marketingowe online

Jestem Oskar Król. Od ponad 6 lat analizuję biznesy od strony marketingu, sprzedaży i komunikacji. Specjalizuję się w marketingu B2B oraz rozwoju polskich spółek, które wchodzą na zagraniczne rynki. Ile pieniędzy tracisz każdego miesiąca przez to, że marketing nie działa jak należy? Umów się TUTAJ  na warsztat zapoznawczy (ok. 15 min), a przedstawię Ci niezbędne szczegóły.

Klucz do rozwinięcia Twojej firmy

Oferta zawiera szereg działań bezpośrednio z Klientem. Konsultacje, warsztaty, tworzenie strategii marketingowych, planowanie budżetu marketingowegoczy budowanie komunikacji B2B. Klienci pracują ze mną na indywidualnych pakietach godzinowych. Umów się TUTAJ na warsztat zapoznawczy (ok. 15 min), a przedstawię Ci niezbędne szczegóły.

Digital transformacja

Przygotuj swoją firmę pod wyzwania komunikacyjne dzisiejszego świata. W ramach konsultacji pomogę Ci zaprojektować ścieżkę zakupową Klienta w najmniejszych szczegółach. Konsultacje & warsztaty online odpowiedzią na wyzwania Twojego biznesu. Podczas współpracy zapewnię Ci: indywidualny plan konsultacji, cykliczne spotkania online czy zakres działań łączące potrzeby marketingowe oraz sprzedażowe Twojej firmy. Wynikiem naszej pracy będzie strategia, plan marketingowy, poprawnie działające konta reklamowe bądź spójny wizerunek Twojej marki.

Twój indywidualny konsultant marketingowy

Główne cele, które możesz zrealizować regularnie korzystając z konsultacji online. Ulepszę Twoją ofertę sprzedażową. wskażę nowe kierunki ekspansji, zweryfikuję efektywność lejka marketingowego oraz zbuduję strategię komunikacji B2B.

Jak działam?

Edukuję. Tłumaczę. Tworzę rozwiązania. Wszystko po to, aby dany biznes rósł w oczach.  Są różne kolory osobowości. Nie ważne czy jesteś zielony w biznes czy reprezentujesz inne postawy. Ważne, abyś zaufał mi w stworzeniu nowej ścieżki dla Twojej firmy. To co daje mi i Klientom pełną satysfakcję, to warsztatowa praca skupiona na wsparciu i motywacji, często w trudnych momentach rozwoju firmy.

Doświadczenie w pigułce

Pracuję jako konsultant ds. strategii marketingowej oraz sprzedaży już od 6 lat. W tym czasie współpracowałem z wieloma klientami, zarówno z małych, jak i dużych firm, działających w różnych branżach. Wśród marek, które mi zaufały, mogę wymienić takie jak: Grupę PEKAES, markę ZIAJA, Kaufland Deutschland, Enen Studio, Marszałka Województwa Lubuskiego, Operę Wrocławską program EuroDesk i wiele różnodonych firm, które znajdują się także w portfolio Aries Agency.

Dla kogo pracuję?

Moje konsultacje dedykuje sektorowi B2B w Polsce, firmom z sektora e-commerce w Polsce oraz w krajach niemieckojęzycznych baądź spółkom z sektora HR/rekrutacja. Wspieram także agencje marketingowe oraz rekrutacyjne, dla których pracuję jako zdalny handlowiec oraz marketingowy konsultant. Umów się TUTAJ na warsztat zapoznawczy (ok. 15 min), a przedstawię Ci niezbędne szczegóły.

Zaufali nam

Poznaj marki, z którymi mamy lub mieliśmy przyjemność pracować.

Aries Agency - Klient Kaufland
Aries Agency - Klient Ziaja
Aries Agency - Klient Glaad
Aries Agency - Klient BER
Aries Agency - Klient inTruck
Aries Agency - Klient Rools
Aries Agency - Klient Yes, we love
Aries Agency - Klient Żabka
Aries Agency - Klient Repasage
Aries Agency - Klient ICT Poland
Aries Agency - Klient Scoot
Aries Agency - Klient Sporteo
Mówią o nas - agencja nowej komunikacji

Reklamy, które poruszają. Kampanie generujące zyski.

zobacz case study