inTruck GmbH

Case Study

Opracowaliśmy całościowy plan komunikacji dla międzynarodowej firmy transportowej inTruck GmbH. Klient przyszedł do nas z pomysłem na nową spółkę, która miała działać w branży spedycyjnej na terenie Niemiec. Zadanie, które nam powierzył, było niezwykle ważne - mieliśmy opracować kompleksowy plan komunikacji, który pozwoliłby firmie zyskać rozpoznawalność na rynku oraz przyciągnąć nowych klientów.

W ramach tej strategii, opracowaliśmy i publikowaliśmy regularnie ciekawe i angażujące treści na profilach firmy, co pozwoliło na budowanie lojalności i zaangażowania ze strony użytkowników. Nasze działania obejmowały również kampanie reklamowe na platformie Facebook Ads, w ramach których zwiększaliśmy zasięg publikacji oraz kierowaliśmy spersonalizowane reklamy do konkretnych grup docelowych.

Projekty dla sektora transportu to nasza specjalizacja. Ciekwi Ciebie jak możemy pomóc Twojej firmie w komunikacji z odbiorcami za pomocą mediów społecznościowych oraz reklam? Przeczytaj artykuł na blogu "Media społecznościowe dla firmy z sektora transportu i logistyki".