Faq

Faq

Faq

Start współpracy z Klientem rozpoczyna się od wspólnego warsztatu strategicznego, podczas którego analizowane są potrzeby marketingowe oraz budowana jest spersonalizowana strategia marketingowa dostosowana do celów i wymagań klienta. Kolejnoo pracujemu na harmonogramach i stawiamy sobie miesięczne, kwartalne i roczne cele. Mierzymy marketing na każdym etapie, przez co masz pewność, że rewizja celów jest wpisana w standardy współpracy.

Dla firm B2C Aries Agency zapewnia szeroki zakres usług, takich jak kreacja i realizacja kampanii reklamowych w social mediach, Google Ads, Meta Ads, Pinterest Ads, TikTok Ads oraz produkcja treści wideo i graficznych.

Aries Agency oferuje kompleksowe usługi dla firm B2B, w tym opracowywanie strategii marketingowych i sprzedażowych, wsparcie w ekspansji zagranicznej, performance marketing oraz szkolenia dla zespołów.

Aries Agency pomaga w ekspansji zagranicznej na rynkach Niemiec, Austrii, Czech, Danii, Francji, Włoch, Polski, Węgier, Rumunii, Bułgarii i Chorwacji, oferując wsparcie w opracowaniu strategii wejścia na nowe rynki.

Formy współpracy z Oskarem Królem obejmują bezpośrednie konsultacje w zakresie marketingu i sprzedaży, spotkania warsztatowe, analizę potrzeb klienta oraz budowę spersonalizowanej strategii biznesowej.

Aries Agency rozwija firmy poprzez kampanie reklamowe na różnych kanałach, w tym w social mediach (Meta Ads, Pinterest Ads, TikTok Ads), Google Ads, Amazon Marketplace, Kaufland Marketplace, TripAdvisor Ads oraz na rynkach docelowych.

W Aries Agency definiujemy transparentność poprzez jasność w komunikacji, uczciwość w działaniach i otwartość na współpracę. Zapewniamy klientom dostęp do wszystkich informacji dotyczących działań marketingowych, wyników kampanii oraz przepracowanego czasu pracy, gdyż swoje czynności rapotujemy w narzędziu Clockify.

Wszystkie materiały przygotowywane na podstawie umowy bądź zaakceptowany zleceń są własnością klienta. Nie ważne czy chodzi o treści, grafiki, video czy wypracowany know how przy danej kampanii. Zapewniamy, że każda współpraca jest dla nas ważna.

Działamy na podstawie ramowej umowy, która zabezpiecza wszystkie materiały tworzone dla Klienta. Umowa, zaakceptowany cennik i harmonogram działań – wszystko jest transparentne i zapewnia obu stronom stabilność i pewność względem jakości przygotowywanych projektów.

Wszystko jest transparentne i na czas. Wiemy, że w biznesie liczy się nie tylko pieniądze, dlatego wszystkie formalności, faktury, raporty, prezentacje czy sprawozdania przygotowujemy bez zbędnych komplikacji. Wszystko w oparciu o nasze wspólnie wypracowane wartości partnerskiej współpracy.