Faq

Faq

Faq

Praca agencji rozpoczyna się po spotkaniu z klientem. Analizujemy wszystkie przekazane nam zadania, pomysły i wyzwania. Zderzamy informacje z wiedzą, raportami oraz konkurencją danej firmy. Przygotowujemy czytelny kosztorys wszystkich działań oraz prezentację z kierunkami docelowej kampanii. Pokazujemy Ci rozwiązania, które rozwiną Twój biznes.

Działamy na podstawie ramowej umowy, która zabezpiecza wszystkie materiały tworzone dla Klienta. Umowa, zaakceptowany cennik i harmonogram działań – wszystko jest transparentne i zapewnia obu stronom stabilność i pewność względem jakości przygotowywanych projektów.

Najszczerszą odpowiedź jest – „to zależy”. Zależy o Twoich celów, branży czy etapu rozwoju Twojej firmy. To my jesteśmy od tego, aby wyjść z całym pakietem analiz i rozwiązań. Za minimalny czas przygotowywania strategii na okres 3 lat przyjmujemy 14 dni roboczych, które poprzedzimy cyklem warsztatów. Spotkaj się z nami, a opowiemy więcej.

Działamy nie tylko w obszarze Facebooka. Nasze kampanie kierujemy także na Instagram, Linkedin, Pinterest czy YouTube. Budujemy świadomość marek, zwiększamy sprzedaż produktów oraz pozyskujemy leady. Powiedz jaki jest Twój cel, a obierzemy na niego odpowiedni kurs.

Wszystko jest transparentne i na czas. Wiemy, że w biznesie liczy się nie tylko pieniądze, dlatego wszystkie formalności, faktury, raporty, prezentacje czy sprawozdania przygotowujemy bez zbędnych komplikacji. Wszystko w oparciu o nasze wspólnie wypracowane wartości partnerskiej współpracy.

Wszystkie materiały przygotowywane na podstawie umowy bądź zaakceptowany zleceń są własnością klienta. Nie ważne czy chodzi o treści, grafiki, video czy wypracowany know how przy danej kampanii. Zapewniamy, że każda współpraca jest dla nas ważna.

To pakiet działań, których celem jest wprowadzenie i rozwój produktu na rynku. Działania z zakresu brandingu i digitalu to podstawa do efektywnego wykorzystywania marketingu. Nie jest on przyporządkowany do konkretnej branży, jednak jest mu najbliżej do sprzedaży masowej oraz produktów luksusowych.

Oskar Król jako specjalista w sprzedaży usług brandingowych i digitalowych współpracuje z agencjami jako zewnętrzny oraz wewnętrzny sprzedawca. Doświadczenie budował przy firmach z sektora logistyki, spedycji, transportu, rekrutacji, inwentaryzacji, opieki domowej, medycyny, przemysłu ciężkiego, przemysłu spożywczego i korporacji z branży retail.

Media społecznościowe, produkcje photo, video, branding, kampanie online w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram TikTok, Linkedin, Pintrest, Youtube) oraz tworzenie strategii dla marek – jesteśmy w tym dobrzy. Pracujemy z całej Polski, jesteśmy blisko klientów i interesują nas nieszablonowe projekty.

Jaki zakres współpracy Ciebie interesuje? Na jakim polu chcesz sprawić agencję, które powierzysz dalsze projekty? Spotkania prowadzimy w luźnym tonie, bo chcemy poznać człowieka, jego potrzeby, a kolejno otrzymać cele do realizacji. Spotkania realizujemy online, gdyż łączymy specjalistów z całej Polski.